Manicure hybrydowy

Hybrydowy manicure to rewelacyjna metoda, która potrafiła przekonać nawet najbardziej tradycjonalistyczne nastawione manicurzystki. Jest to zabieg bardzo nowatorski, który pozwala upiększyć paznokcie, a także odżywiać je tak, aby zawsze prezentowały się świetnie. Zwykle taki zabieg daje efekt, który jest trwały nawet przez czternaście tygodni, co w przypadku zabiegów kosmetycznych nie jest okresem krótkim. Zabieg ten sprawdzi się zawsze, wtedy gdy będzie musieli opuścić domu, a nie znajdziemy czasu na wykonywanie zabiegów kosmetycznych na naszych paznokciach. Przebieg zabiegu nie jest skomplikowany, ponieważ trwa on tylko czterdzieści minut, a efekty jakie daje, mogą zachwycić każdego.

Najważniejsze jest, aby wcześniej odpowiednio przygotować paznokcie, to znaczy zastosować specjalną bazę, kolor, a także utwardzacz. Baza pod lakier jest niezwykle ważna, ponieważ od niej zależy jak zostanie nałożona warstwa lakieru, który będzie zdobił nasze paznokcie. Co niezwykle ciekawe paznokcie od razu po zabiegu są suche, więc nie ma obaw, że coś się nie uda. Jeśli jednak coś nam nie odpowiada w naszych paznokciach, mamy możliwość samodzielnego pomalowania ich lakierem. Niestety, manicure ten ma pewien minus, nie da się go usunąć za pomocą zwykłych metod czyli wykorzystania zmywacza. Potrzebna jest wizyta u manicurzystki, która zdejmie warstwę lakieru z naszych paznokci. Jednak takie usuwanie warstwy manicure hybrydowego trawa niezwykle krótko, bowiem tylko dziesięć minut. Co ciekawe, taka metoda jest tańsza niż nakładanie na paznokcie akrylu lub żelu. Cena wynosi około pięćdziesiąt złotych, co oznacza, że możemy sporo zaoszczędzić decydując się na tę metodę. Usuwanie lakieru kosztuje taką samą kwotę ,więc piękne paznokcie uzyskamy przeznaczając na nie niezbyt wysoką kwotę.

Manicure hybrydowy jest metodą, która cieszy się wielką popularnością wśród osób zainteresowanych profesjonalnym zdobieniem paznokci i powinna być rozpowszechniona i dostępna w salonach kosmetycznych w całym kraju.

Jeśli chcesz znaleźć dobre miejsce do przeprowadzenia takiego zabiegu wpisz w wyszukiwarce manicure hybrydowy Kraków.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *